Karrier

Kedves Érdeklődő!

Örülök, hogy hirdetésem felkeltette érdeklődését és felkereste honlapunkat.

Kérem, olvassa el munkaköri leírásom, és ha úgy érzi, hogy Ön megfelel a lentebb felsorolt kompetenciáknak, és szívesen dolgozna csapatunkban, akkor jelentkezzen álláshirdetésemre.

Állateledelt és felszerelést forgalmazó, díszállattartással foglalkozó cég keres, működő üzleteibe   1 fő eladót, az alábbi kompetenciákkal:

  • agilis
  • önálló döntéshozatali képesség
  • jó kommunikációs és fogalmazó készség
  • problémamegoldó képesség
  • precíz és gyors munkavégzés
  • széleskörű kisállattartói tapasztalat (kutya-macska, haszonállat, kisemlős... )
  • nyugodt, stressztűrő, vevőorientált
  • eladó, boltvezető végzettség (előny, de nem feltétel)
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (előny, de nem feltétel)
  • Jogosítvány, gépkocsi (vidéki munkához elengedhetetlen)

Munkakör rövid leírása:

Változó munkahelyen, Pécsen, Pécsváradon és Szigetváron történő munkavégzés.

Az üzlet napi üzemeltetése, értékesítés, tanácsadás, önálló rendelés (a későbbiekben) árubeérkezések fogadása, árazás, napi takarítás.

Egyes üzleteink hétfőtől-vasárnapig nyitva tartanak. Heti 40 órás munkaidőben, beosztás szerinti munka. 10-11 órás műszakokkal van lefedve a nyitvatartás.

Amit kínálunk:

- Állatbarát munkakör

- Jó munkakörülmények

- Versenyképes fizetés

- Állatbarát juttatások :)

Ha Ön a fent leírtak alapján úgy érzi, hogy tudásával hasznos tagja lenne csapatunknak és segíteni tud vásárlóinknak a felelős állattartásban, várjuk az önéletrajzát és motivációs levelét.

Motivációs levelében, kérem jelölje meg, hogy mely állatok tartásában szerzett szélesebb körű tapasztalatokat.

Általános, sablon jellegű jelentkezéseket (amelyben nem tünteti fel az állattartás terén szerzett tapasztalatait) nem veszek figyelembe, és nem is válaszolok rá.

Fényképes önéletrajzot és részletes motivációs levelet, mely tartalmazza, hogy miért is Ön lenne a megfelelő jelölt a hirdetett állásra az alábbi e-mail címre tudja elküldeni:

pecsipet@gmail.com

Köszönettel:

Nagy Péter

Ügyvezető

Honlap készítés