Márkák-Leírások

Karrier

Kedves Érdeklődő!

Örülök, hogy hirdetésem felkeltette érdeklődését.

Kérem, olvassa el részletesebb munkaköri leírásom, és csak akkor jelentkezzen álláshirdetésemre, ha a lentebb felsorolt kompetenciáknak Ön megfelel.

Állateledelt és felszerelést forgalmazó, díszállattartással foglalkozó cég keres, pécsi üzletébe 1 fő eladót - bolti kisegítőt, az alábbi kompetenciákkal:

  • Agilis
  • önálló döntéshozatali képesség
  • jó kommunikációs és fogalmazó készség
  • magas szintű szövegértés
  • jó logikai gondolkodásmód
  • problémamegoldó képesség
  • precíz és gyors munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes tudás
  • Excel alap jártasság (előny, de nem feltétel)
  • széleskörű kisállattartói tapasztalat (kutya-macska, akvarisztika, terrarisztika, kisemlős )
  • nem fél a rovaroktól, hüllőktől
  • nyugodt, stressztűrő, vevőorientált
  • eladó, boltvezető végzettség (előny, de nem feltétel)
  • angol vagy német nyelvtudás, társalgási, megértési szinten

Munkakör rövid leírása:

A kisállat üzlet napi üzemeltetése, értékesítés, tanácsadás, állatok gondozása, napi takarítás, árubeérkezések fogadása, árazás.

Üzletünk szombat-vasárnap is nyitva tart. Beosztás szerint hétvégén is dolgozni kell.

Ha Ön a fent leírtak alapján úgy érzi, hogy tudásával hasznos tagja lenne csapatunknak és segíteni tud vásárlóinknak a felelős állattartásban, várjuk az önéletrajzát és motivációs levelét.

Motivációs levelében, kérem jelölje meg, hogy mely állatok tartásában szerzett szélesebb körű tapasztalatokat.

Általános, sablon jellegű jelentkezéseket (amelyben nem tünteti fel a fentebb kérteket) nem veszek figyelembe, és nem is válaszolok rá.

Fényképes önéletrajzot és részletes motivációs levelet, mely tartalmazza, hogy miért is Ön lenne a megfelelő jelölt a hirdetett állásra az alábbi e-mail címre várom:

pecsipet@gmail.com

Köszönettel:

Nagy Péter

Ügyvezető

Honlap készítés